גדעון שרון, לע״מ

המשרד יקדם הקמתו של מרכז רפואי במטה בנימין ויקדם פיתוחו של אזור ארמונות החשמונאים

11/08/2020

"מורשתו של עם ישראל עוברת כאן; נקדם ונחזק את האיזור״

 

"מורשתו של עם ישראל עוברת כאן; נקדם ונחזק את האיזור״. כך הצהיר השר לשיתוף פעולה אזורי, אופיר אקוניס, בביקורו היום (ג', 11.08), במועצה אזורית מטה בנימין, במטרה לבחון הקמתו של מרכז רפואי אזורי בשטח המועצה, וכן לפתח את אזור ארמונות החשמונאיים והגישה אליהם, בסמוך ליריחו.

השר הגיע כאורחו של ראש המועצה האזורית מטה בנימין, ישראל גנץ, והתלוו אליו ח״כ אוסנת מארק, וגורמי המקצוע במשרד לשיתוף פעולה אזורי בראשות המנכ״ל, ד״ר יוסף דרזנין.

השר אקוניס שיבח את פעילות המועצה בראשות ישראל גנץ, לחיזוק ההתיישבות, במיוחד בימי הקורונה המורכבים: "האזור מייצג את תמצית מורשתו של העם היהודי, ומפעל ההתיישבות בו מגשים את החזון הציוני במלואו״. השר הוסיף כי ״המשרד בראשותי יפעל במלוא המרץ לטפל בצרכים האזוריים, בפרט בנושאים הרפואיים והתיירותיים. מטרתנו העיקרית היא שמירה על שלמותה הטריטוריאלית של ארץ ישראל״.

ראש המועצה ישראל גנץ הודה לשר אקוניס על תמיכתו רבת השנים בחיזוק ההתיישבות, ואמר: "אופיר ואסנת חברי אמת של בנימין ונמצאים איתנו בכל דבר. המטרה שלנו משותפת והיא לחזק ולהבטיח את עתיד ההתיישבות. מהסיור שלנו יוצאת בשורה גדולה לפיתוח ההתיישבות עם הסדרת ארמונות החשמונאים והקמת המרכז הרפואי.״


ארגז כלים